Przypomnij hasło
Powrót do logowania

O Nas

Jesteśmy grupą osób zaangażowanych w różne projekty na pograniczu zarządzania zasobami ludzkimi, edukacji i systemów informatycznych.

Podczas lat pracy w wielu intensywnych projektach wypracowaliśmy różne metody na pograniczu produktywności i lenistwa. Szybko odkryliśmy, że w pewnych obszarach wyważaliśmy otwarte drzwi: systemów wspomagających produktywność znaleźliśmy kilkanaście, a samych porad na temat tego, jak pracować lekko i przyjemnie - setki (zobacz np. świetny “eksperyment” na http://alifeofproductivity.com/100-time-energy-attention-hacks-will-make-productive).

Okazało się, że u podstaw tych rozwiązań leżą pewne prawa opisane przez psychologów poznania (kognitywistów), które z kolei mają swoje źródła w mechanizmach działania mózgu (neurokognitywistyka). Co ciekawe, naukowcy odkryli wiele metod, które faktycznie mogą rozwijać umiejętności umysłu bardzo przydatne w pracy takich osób jak my: konsultantów, projektantów czy informatyków.

Postanowiliśmy wykorzystać ten potencjał. Lubimy się dobrze bawić, dlaczego więc nie bawić się z sensem? Rozpoczęliśmy intensywną współpracę z naukowcami z Uniwersytetu Jagiellońskiego i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, stworzyliśmy pierwsze gry i treningi, pokazaliśmy przyjaciołom, spodobało się ...

I oto jest: po przeszło dwóch latach oddajemy w Twoje ręce system, który poprzez starannie zaprojektowane ćwiczenia, oparte na solidnych podstawach naukowych, pomaga skutecznie rozwijać umysł tak, by praca była lekka i przyjemna. Zapraszamy do ćwiczeń, i do współpracy. Chcemy rozwijać nasz system razem z użytkownikami. Jeśli masz jakieś pomysły na obszary, które warto rozwijać czy np. na ćwiczenia: napisz do nas (hello@aerobrains.com), chętnie porozmawiamy.

Miłych ćwiczeń,

Andrzej Wodecki z Zespołem AeroBrains